מי אנחנו

המשמעות של "סנסיי" היא "מורה" ולמעשה אנחנו – רינה ויניב, מטפלים מנוסים, רצינו למצוא פלטפורמה חברתית נעימה על מנת לשתף ידע ולהרחיב את קהל המטפלים בשוק.
הכרנו לפני כמה שנים ועבדנו יחד תחת אחת המכללות המובילות בארץ לרפואה משלימה, ולבסוף החלטנו לחבור יחד ולהעביר את הידע שלנו בדרך שלנו ובאופן הכי אישי שאפשר על מנת שאתם(!) תהיו המטפלים הכי טובים שיש!
אז מי אנחנו, רינה ויניב : 

סנסיי - רינה הוד

מטפלת ומורה מולטי-דיספלינרית ברפואה משלימה כבר מעל 10 שנים.

כמטפלת הטיפולים שלי משלבים עקרונות של גוף-נפש ותודעה בעבודה קלינית הכוללת את תרפיות המגע, דיקור סיני אורתופדי, ופיתוח המודעות למקורות הרגשיים של הכאבים הפיזיים.

אחד התחומים בהם אני רואה שליחות אמיתית הוא להכשיר מטפלים מצויינים, ברמה בלתי מתפשרת בתחום המגע, מטפלים שאינם רק "טכנאים", אלא מטפלים שמבינים גופנפש.

לימדתי שנים רבות במכללות ובמסגרות פרטיות, בהם "בי"ס להוראה יחידנית במקצועות המגע", מכללות גדולות לרפואה משלימה, וכעת ב"סנסיי".

סנסיי - יניב מלמד

מטפל במגוון רחב של מקצועות המגע, רפואה טבעית וNLP.

הידע שצברתי לאורך השנים מאפשר לי לטפל מכל כיוון אפשרי: גוף, נפש, טיפול פיזי, טיפול רגשי (בשיחות), ותזונה.

את הניסיון שלי צברתי בקופת חולים, קבוצת ספורט, אירועים, בפרויקט שיזמתי "מטפלים מכל הלב" שאיגד מטפלים רבים על מנת לטפל בחיילים בזמן ולאחר מבצע "צוק איתן" וכיום בעיקר בקליניקה הפרטית שלי "קממה".

מבחינתי היכולת לעזור לאנשים ולהשפיע על העולם שלהם הוא הכל עבורי. ובדגש על הצד הרגשי.

שימשתי כאסיסטנט הוראה כ7 שנים באחת המכללות המובילות לרפואה משלימה בארץ, לימדתי באופן פרטי ובקבוצות קטנות וכמובן שגם ב"סנסיי" הבית החדש שלי.